شامپو تخم مرغی گلیسیرینه آروما

۶ مهر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱:۱۳ ب.ظ

شامپو تخم مرغی گلیسیرینه آروما

همه افراد دوست دارند موهایی براق، زیبا و با بافتی نرم و البته تارهایی ضخیم و مقاوم داشته باشند.

عوامل محیطی متعددی مثل گرد و غبار، آلودگی ، مواد شیمیایی موجود در محصولات زیبایی و آرایشی و قرار گرفتن مکرر در معرض اشعه زیانبار خورشید، موجب صدمات جدی به موها و کدر شدن تارهای مو خواهند شد.این عوامل، حتی می توانند رشد موها را نیز تحت تاثیر قرار دهند و در برخی موارد این آسیب ها به قدری شدید است که استفاده ازبرخی محصولات مراقبتی همیشگی و نرم کننده های مو هم کمک زیادی به بهبود آنها نخواهند کرد.در چنین شرایطی، برای تسریع درمان این موهای آسیب دیده، نیاز به مواد مغذی بیشتری احساس می شود.یکی از مواد طبیعی بسیار موثر در حفظ سلامت و زیبایی موها ، زرده تخم مرغ است که بسیاری از افراد ،آن را بر بسیاری از مواد شیمیایی و غیر طبیعی موجود ترجیح می دهند.
مزایای زرده تخم مرغ
مواد مغذی و مفید موجود در زرده تخم مرغ شامل پروتئین بالا، ویتامین های A، E، D،میزان بالای سولفور و اسیدهای چرب هستند و زرده تخم مرغ به دلیل داشتن تمامی این مولفه های مغذی باارزش ،به عنوان یک نرم کننده طبیعی بسیار سودمند برای موها مورد توجه قرار گرفته است.برخی از این تاثیرات مفید را می توان به با توضیحات زیر به خوبی توجیه نمود:
مو به دلیل عدم وجود رطوبت کافی، خشک و شکننده خواهد شد و استفاده از زرده تخم مرغ به عنوان نرم کننده ای طبیعی برای موهای خشک، خشن و وز شده، آنها را به خوبی نرم و هیدراته کرده و بافت نرم و طبیعی آنها را بازمی گرداند.
پروتئین موجود در زرده تخم مرغ ،فولیکول ها و ریشه موها را تقویت خواهد کرد.
مواد مغذی در زرده تخم مرغ ، موهای آسیب دیده را احیا کرده و از آسیب آنها جلوگیری می کند.

ویتامین Aو E در زرده تخم مرغ ، مشکلات مربوط به ریزش موها را به خوبی کنترل خواهد کرد.
اسیدهای چرب موجود در زرده تخم مرغ، درخشش طبیعی موها را بازگردانده و کسانی که موهای وز غیرقابل کنترلی دارند ، می توانند به کمک این ماده مغذی طبیعی، کنترل موهای خود را دوباره در دست گیرند.
ویتامین B12 و سولفور موجود در زرده تخم مرغ ، موجب تسریع رشد موها شده و با افزایش حجم موها، به زودی شاهد ضخیم تر شدن و پرپشت شدن موهای خود خواهید شد.
شامپو تخم مرغی گلیسیرینه آروما بهترین گزینه برای موهای رنگ شده و آسیب دیده،  تقویت ریشه مو و حفظ رطوبت پوست و موی سر و جلوگیری از خارش کف سر است.  این شامپو طبیعی برای انواع مو مناسب بوده و بهبود قابل توجهی را در وضعیت کلی موها ایجاد خواهد کرد.
شامپو تخم مرغ برای موهای آسیب دیده (Fresh Egg for damaged hair )

آب رسانی به موها و ترمیم ساختار موهای آسیب دیده و پاکیزه کننده موی سرآقایان ناشی از آلاینده های هوا

این شامپو بیشترین خاصیت را برای بانوانی دارد که از خشکی ناشی از رنگ مو رنج می برند. گلیسیرین موجود در این محصول دارای چربی های مورد نیاز برای رشد سلول هاست و به همین سبب موجب نرمی و لطافت پوست و موی سر می شود.

حاوی : (ingredients )

تخم مرغ (Egg)

زرده ی تخم مرغ حاوی پروتئین بالا ، ویتامین های A ، E ، D، سولفور و اسیدهای چرب مغذی می باشد که باعث تقویت ریشه ی موها شده ، موها را نرم کرده و بافت طبیعی را به آنها برمی گرداند و باعث درخشندگی طبیعی موها خواهد شد.

گلیسرین (Glycerin)

بازگرداندن رطوبت کافی به پوست سر و موها ، مفید برای موهای خشک و شکننده ، از بین برنده خارش کف سر

فاقد پارابن (Paraben Free )

نوعی ماده ی نگهدارنده است که جذب پوست شده ، مانند هورمون استروژن عمل کرده و در طولانی مدت باعث بروز سرطان پستان می شود.

طریقه ی مصرف : (Usage )

برای حاصل شدن نتیجه ی مطلوب ، یک روز در میان ، شامپو را به موهای مرطوب زده و پس از ۲-۱ دقیقه ماساژ دادن به آرامی بشویید.

نتیجه : (Results )

ساختار موهای آسیب دیده ترمیم خواهد شد و مو طراوت ، شادابی و درخشندگی خود را بازخواهد یافت.

اگر آسیب موها بسیار شدید باشد، ممکن است در چند هفته اول، تغییر چشمگیری را مشاهده نکنید! صبور باشید و به کار خود ادامه دهید و شاهد تفاوت آشکاری در موهای خود باشید.